اشتراک گذاری جدید ترین یافته ها در روانشناسی تربیتی

در باره ما

با سلام و تشکر از شما که این پورتال را برای رفع نیاز های آموزشی خود انتخاب کرده اید.

امروزه آموزش و پرورش محور تحول و پیشرفت هر جامعه ای است و اهمیت آموزش و پرورش بر کسی پوشیده نیست.  از آنجایی که رسالت هر معلم در جامعه اسلامی ما کمک در جهت تحول و پیشرفت در سایه عدالت میباشد لذا بر ان شدم تا بتوانم بدینوسیله اما هر چند اندک نقش وخود را به عنوان یک معلم در این مسیر ایفا بنمایم.

این وبسایت در سال ۱۳۹۱ و با هدف کمک به فرهنگیان ، دانشجویان ، دانش آموزان و اولیای گرامی راه اندازی شده است و مطالب آن می تواند ایشان را دربروز رسانی اطلاعات موجود و یا کسب اطلاعات جدید یاری نماید.

در این وبسایت می توانید به طور کاملا راگان به مقالات علمی آموزشی، مطالب روز روانشناسی ، اخبار آموزش و پرورش و آموزش عالی ، نمونه سوالات امتحانی ، اخبار آزمون ها سراسری ، ارشد و دکتری ، تست های کنکور ، طرح درس ، روش های نوین تدریس و … به صورت کاملا رایگان دسترسی داشته باشید.

شما عزیزان می توانید با عضویت در سایت مطالب خود را به نام خود انتشار دهید. و یا در صورت تمایل به آدرس : mahdiarkhodi@yahoo.com و یا  mahdi.arkhodi@gmail.com  و یا آی دی تلگرام @mahdi6959بفرستید تا به نام خودتان انتشار یابد.

 

لطفا با نظرات سازنده ما را یاری نمایید باتشکر .

مهدی ارخودی قلعه نوئی

There are plenty of advantages to using the services of a professional essayist There are a few aspects to think about before essay creator you sign up for one. It is important to ensure that you select the one that is reputable and has good reviews. Although some scams may promise the world at rock-bottom rates, they typically do not meet their promises and eventually end in being ineffective again. You should not base your decision solely on cost. There is a better option to search for something else if you have the means to pay.